Neay Kimdir?

Yeni nesil dijital pazarlama ajansı Neay ile tanışın.

Neay Dijital pazarlama ekibi olarak, hizmet veriyor olduğumuz işletmeleri dijital kanallar aracılığıyla büyütüyor ve kazançlarını artırmaya yardımcı oluyoruz.

Neay Kimdir?

Neay Dijital, yeni nesil bir pazarlama ajansıdır. İşletmeleri dijital pazarlama kanallarını kullanarak kendi sektörleri içinde doğru konumlandırır ve onların büyümelerine yardımcı olur.

Misyonumuz

Profesyonel ekibimizle, hizmet veriyor olduğumuz işletmelerin daha az zaman ve para harcayarak daha çok kazanç elde etmesi için çalışırız. Önceliğimiz, işletmelerimizin kısa bir sürede ölçülebilir olarak büyümelerini sağlamaktır.

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Reklamcılığı
Video Çekimleri
Web Site Kurulumları
Grafik Tasarım Hizmetleri
Basılı Medya Çalışmaları

Neay Dijital’in En Önemli 6’sı

01.

Gözlemler

Neay Dijital ekibi çevresindeki olan biteni sürekli olarak gözlemler ve gelişmeleri yakinen takip eder. Ve bu çalıştığı işletmelere de pozitif olarak katkı sağlar.

02.

Araştırır

Neay Dijital bol bol araştırır, olan veya olabilecek tüm gelişmeleri göz önüne alır. Çalıştığı işletmelerle de bu gelişmeleri paylaşır, yol haritalarını günceller.

03.

Hayal Eder​

Neay Dijital’in hayal gücü geniş bir ekibi vardır, kreatif düşünür. Bu hayal gücü hizmet verdiği işletmelerin de dijital varlıklarına yansır.

04.

Kurgular

Neay Dijital hayal eder, sonrasında bunları çalıştığı işletmelerin dijital varlıkları için kreatif bir şekilde kurgular, her işletmenin bir tarzı olması gerektiğini savunur.

05.

Çok Çalışır

Neay Dijital ekibi çok çalışır ve bunu çok da sever. Çünkü her geçen gün işletmelerinin büyüdüğünü görmesi ona büyük bir motivasyon sağlar.

06.

Hayata Geçirir​

Neay Dijital; gözlemleyip araştırdıklarını ve hayal edip kurguladıklarını çalışmaya azmiyle birlikte harmanlar ve işletmeleri için hayata geçirir.

Neden Neay’ı Seçmelisiniz?

Neay ile çalışmanın bazı faydalarını sıraladık:

Neler Yaptık?

Birlikten kuvvet doğar demeden önce edindiğimiz bazı tecrübeler.

20+

Hesap Yönetimi

3000+

İçerik Üretimi

500K+

Reklam Harcaması

Neay Dijital işletmem için neler yapabilir?

Neay dijital pazarlama ekibi olarak siz değerli işletme sahiplerimizle online ücretsiz bir görüşme sağlayarak aklınızdaki soruları cevaplıyor ve sizlere bir yol haritası çiziyoruz.

Scroll to Top